Maty przejazdowe ProfilGate - czyszczące wycieraczki z otworami

+48 22 863 64 71
biuro@profilgate.pl

Chroniony patentem ProfilGate® to mechaniczny system do czyszczenia powierzchni bieżnej opon, kół, rolek i podeszew butów. Ogniotrwałe kratki z ocynkowanej stali w połączeniu z listwami ze szczotkami umieszczone są w wannach ze stali szlachetnej. Szczotki zatrzymując brud, który następne opada do wanien.

Skuteczność to przeszło 90 procent przy trzykrotnym przejechaniu przez moduł, którego długość jest trzy razy większa niż obwód koła. Połączenie skuteczności szczotek pracujących pod kątem 45 stopni z delikatnymi drganiami listew poruszających się przeciwbieżnie gwarantuje usuwanie także drobinek brudu. Wszelkie odpady wpadają do wanien, skąd po napełnieniu z łatwością można usunąć nagromadzony materiał. Najwyższej jakości stal produkcji niemieckiej, z jakiej wykonano konstrukcję, gwarantuje niezawodną przy obciążeniu do 20 ton.

Niesamowicie odporny na brud ProfilGate® nie wymaga podłączenia do energii elektrycznej oraz nie blokuje powierzchni magazynowej. Składa się tylko z zamocowań śrubowych – ułatwiony montaż i konserwacja to kolejne atuty. Płynna i skuteczna praca bez zużywania energii elektrycznej – z ProfilGate® jest to możliwe.

Skuteczność czyszczenia wynosi ponad 90%

ProfilGate® nie wymaga ani podłączenia do prądu ani nie zabiera powierzchni magazynowej, składa się jedynie z zamocowań śrubowych. Jest ekstremalnie odporny na brud . Opatentowany system czyści mechanicznie powierzchnię bieżną opon, rolek, kół i podeszwy podczas przejeżdżania. Ocynkowane ogniotrwałe kratki z opatentowanymi listwami szczotek umieszczone są w wannach ze stali szlachetnej, które przechwytują i zbierają brud. Specjalne szczotki dzięki swojej skośnej konstrukcji i napięciu pracują automatycznie – i to wszystko bez użycia energii.


NASTĘPNA STRONA  

HEUTE Service Sp. z o.o.
ul. Wałowicka 19a
02-451 Warszawa

tel.: +48 (22) 863 64 71
tel.: +48 (22) 846 65 20
tel.: +48 (22) 873 03 50
faks: +48 (22) 876 03 51

email: biuro@profilgate.pl

pon-czwartek: 9.00 - 17.00
piątek: 8.00 - 16.00