Maty przejazdowe ProfilGate - czyszczące wycieraczki z otworami

+48 22 863 64 71
biuro@profilgate.pl

Ciągle pracujemy nad rozwojem i ulepszeniem ProfielGate® dlatego, że wierzymy, że to, co jest bardzo dobre, zawsze może być jeszcze lepsze. W 2010 roku szczotki, które stanowią główny element ProfielGate® zostały całkowicie zmienione tak, aby czyścić jeszcze lepiej i skuteczniej, by być bardziej funkcjonalnymi.ProfilGate technologia

Włosie

ProfielGate® posiada włosie, które jest niezwykle elastyczne, dzięki czemu czyści maksymalnie. Niebieska barwa sprawia, że wyraźnie odznacza się granica obszaru już czystego od zanieczyszczonego.

ProfilGate technologia

Dachform

Charakterystyczny kształt dachu, jakim wyróżnia się górna części szczotki, pozwala na odprowadzanie cząstek brudu, także tych płynnych, na boki wanny. Natomiast korpus szczotki, dzięki swej szerokości 22mm nie pozwala pozostać nawet najmniejszym cząstkom brudu, zgarnia te do 8mm wielkości.

ProfilGate technologia

Surowce

Przy wykonaniu korpusu zamiast PE zastosowano PCV, dzięki czemu przy niskich temperaturach (np. na wjeździe) nie ulega on kurczeniu. Zaletą użycia PCV jest również to, iż zachowuje on odpowiednie napięcie utrzymując kształt całej szczotki.

ProfilGate technologia

Profilform

Wyprofilowany korpus szczotki sprawia, że większe kamienie podczas jej pracy po przedostaniu się przez górny kant przesuwane są do wanny VA. Zwężana u dołu szczotka sprawia, że powietrze swobodniej krąży podczas odsysania kurzu przy użyciu odkurzacza. To dobry sposób, by podczas sprzątania oszczędzić czas i nakład pracy.

ProfilGate technologia

Listwa szczotki

Szczotki wystają do około 8mm z kratki. Podczas przejazdu, wskutek występującego obciążenia pojawia się wibracja, która sprawia, że nieczystości spadają do wanny. Ta znajduje się poniżej poziomu szczotek, co sprawia, że przy dużych obciążeniach wiązki szczeciny są chronione.
NASTĘPNA STRONA  

HEUTE Service Sp. z o.o.
ul. Wałowicka 19a
02-451 Warszawa

tel.: +48 (22) 863 64 71
tel.: +48 (22) 846 65 20
tel.: +48 (22) 873 03 50
faks: +48 (22) 876 03 51

email: biuro@profilgate.pl

pon-czwartek: 9.00 - 17.00
piątek: 8.00 - 16.00